Kocaeli Kirazyalı Bosch Kombi Servisi

Kocaeli Kirazyalı Bosch Kombi Servisi

Kocaeli Kirazyalı Bosch Kombi Servisimiz sizlere Kocaeli Kirazyalı bölgesinde Bosch kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktadır.

Kocaeli Kirazyalı Bosch Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Bosch kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur. Bunun ardından Bosch kombi yedek parça değişimleri yapılır.

Bosch Kombi Bakımı nasıl yapılır


Bosch kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Bosch Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Bosch kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
Bosch markalı kombiler, bakımları yapıldığında doğalgaz enerji sarfiyatından da tasarruf sağlarlar.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

Bosch yoğuşmalı kombilerin bakımları da yine diğer kombiler gibi özen gerektiren işlemlerdir. Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Bosch yoğuşmalı kombilerin her yıl en az 2 defa bakıma ihtiyaçları vardır. bakım işlemleri esnasında Kocaeli Kirazyalı Bosch Kombi tamir servisi uzman ekibimiz en doğru çalışma ayarlarını Kocaeli Kirazyalı bölgenizde de ayarlar.

Kocaeli Kirazyalı Bosch Kombi su akıtıyor

Bosch kombilerde su akıtma problemi sık olmaz.Bosch Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız ve Bosch kombi eğer su akıtıyorsa, öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Bosch Kombi Basınç Düşmesi Kocaeli Kirazyalı

Bosch kombinizde sürekli bir basınç düşmesi yaşıyorsanız mutlaka Kocaeli Kirazyalı Bosch Kombi tamircisi ekibimizden destek almalısınız. Kombi basıncının 2-3 ayda bir düşmesi olağan karşılanır ama daha sık bir basınç düşüşü yaşıyorsanız mutlaka profesyonel bir ekip tarafından görülmesi gerekir.Kombinizde basınç düşüşü olduğunda su ekleme vanasını açarak su eklemesi yapabilirsiniz.
Eğer Bosch kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Bosch eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyrsa tesisatta da bir sorun olabilir.

Bosch Kombi Yedek Parça Kocaeli Kirazyalı

Bosch kombileriniz için yedek parça teminleri firmamız tarafından yapılmaktadır. İhtiyacınız olan tüm parçaların tedariği Bosch Kombi Servisi Kocaeli Kirazyalı tarafımızdan sağlanmaktadır.