Altus Kombi Servisi

Altus Kombi Servisimiz

Altus kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Altus Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Altus kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

Altus Kombi Bakımı

Altus kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Altus Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Altus kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Altus Yoğuşmalı Kombi Bakımı

Altus Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Altus yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında Altus Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Altus Kombi Su Akıtma Sorunu

Altus Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Altus Kombi Basınç Düşmesi

Altus kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Altus eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.