Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Kombi Servisimiz

Arçelik kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Arçelik Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Arçelik kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

Arçelik Kombi Bakımı

Arçelik kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Arçelik Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Arçelik kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Arçelik Yoğuşmalı Kombi Bakımı

Arçelik Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Arçelik yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında Arçelik Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Arçelik Kombi Su Akıtma Sorunu

Arçelik Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Arçelik Kombi Basınç Düşmesi

Arçelik kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Arçelik eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.