Baxi Kombi Servisi

Baxi Kombi Servisimiz

Baxi kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Baxi Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Baxi kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

Baxi Kombi Bakımı

Baxi kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Baxi Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Baxi kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Baxi Yoğuşmalı Kombi Bakımı

Baxi Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Baxi yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında Baxi Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Baxi Kombi Su Akıtma Sorunu

Baxi Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Baxi Kombi Basınç Düşmesi

Baxi kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Baxi eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.