Baykan Kombi Servisi

Baykan Kombi Servisimiz

Baykan kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Baykan Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Baykan kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

Baykan Kombi Bakımı

Baykan kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Baykan Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Baykan kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Baykan Yoğuşmalı Kombi Bakımı

Baykan Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Baykan yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında Baykan Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Baykan Kombi Su Akıtma Sorunu

Baykan Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Baykan Kombi Basınç Düşmesi

Baykan kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Baykan eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.