Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisimiz

Baymak kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Baymak Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Baymak kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

Baymak Kombi Bakımı

Baymak kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Baymak Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Baymak kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Baymak Yoğuşmalı Kombi Bakımı

Baymak Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Baymak yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında Baymak Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Baymak Kombi Su Akıtma Sorunu

Baymak Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Baymak Kombi Basınç Düşmesi

Baymak kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Baymak eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.