Beko Beyaz Eşya Servisi

Beko Beyaz Eşya Servisi olarak, Kocaeli Beko Beyaz Eşya Servisi olarak uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Beko firması, Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olarak elektronik ürünler ve Beyaz eşya modelleri ile neredeyse her evde yerini almaktadır. Evinizde veya işyerinizde bulunan Beko markalı tüm Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Kombi, Klima ve Fırın ürünlerinin servisi olarak sizlere destek olmaktayız.

Lider buzdolabı üreticilerinden Beko Buzdolabı ürünleri için servis, bakım, onarım ve yedek parça değişimi hizmetleri tarafımızdan itinayla yapılmaktadır.

Beko çamaşır makinası, Beko kurutma makinası ve Beko kurutmalı çamaşır makinalarınızın arıza bakım ve servis yedek parça değişimlerinde Ebrar Teknik Servis olarak destek vermekteyiz.

Beko markalı tüm Bulaşık Makinesi ürünlerinin servisi tarafımızdan verilmektedir. Beko bulaşık makinesi arızası, Beko bulaşık makinesi kart arızası ve yedek parça gereksinimleri tarafımızdan sorunsuzca halledilmektedir.

Fırının bakımı, düzgün çalışması ve güvenilirliği oldukça önemlidir. Fırınlar günümüzde doğal gazla veya geleneksel olarak kullandığımız tüplerle birlikte kullanılmaktadır. Beko fırın servisi sunan Teknik ekibimizin hepsi tüm teknik eğitimlerini almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.