Beretta Kombi Servisi

Beretta Kombi Servisimiz

Beretta kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Beretta Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Beretta kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

Beretta Kombi Bakımı

Beretta kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Beretta Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Beretta kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Beretta Yoğuşmalı Kombi Bakımı

Beretta Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Beretta yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında Beretta Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Beretta Kombi Su Akıtma Sorunu

Beretta Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Beretta Kombi Basınç Düşmesi

Beretta kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Beretta eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.