Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak, Kocaeli Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Bosch firması, Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olarak elektronik ürünler ve Beyaz eşya modelleri ile neredeyse her evde yerini almaktadır. Evinizde veya işyerinizde bulunan Bosch markalı tüm Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Kombi, Klima ve Fırın ürünlerinin servisi olarak sizlere destek olmaktayız.

Lider buzdolabı üreticilerinden Bosch Buzdolabı ürünleri için servis, bakım, onarım ve yedek parça değişimi hizmetleri tarafımızdan itinayla yapılmaktadır.

Bosch çamaşır makinası, Bosch kurutma makinası ve Bosch kurutmalı çamaşır makinalarınızın arıza bakım ve servis yedek parça değişimlerinde Ebrar Teknik Servis olarak destek vermekteyiz.

Bosch markalı tüm Bulaşık Makinesi ürünlerinin servisi tarafımızdan verilmektedir. Bosch bulaşık makinesi arızası, Bosch bulaşık makinesi kart arızası ve yedek parça gereksinimleri tarafımızdan sorunsuzca halledilmektedir.

Fırının bakımı, düzgün çalışması ve güvenilirliği oldukça önemlidir. Fırınlar günümüzde doğal gazla veya geleneksel olarak kullandığımız tüplerle birlikte kullanılmaktadır. Bosch fırın servisi sunan Teknik ekibimizin hepsi tüm teknik eğitimlerini almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.