Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisimiz

Bosch kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Bosch Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Bosch kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

Bosch Kombi Bakımı

Bosch kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Bosch Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Bosch kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Bakımı

Bosch Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Bosch yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında Bosch Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Bosch Kombi Su Akıtma Sorunu

Bosch Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Bosch Kombi Basınç Düşmesi

Bosch kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Bosch eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.