Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisimiz

Demirdöküm kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Demirdöküm Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Demirdöküm kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

Demirdöküm Kombi Bakımı

Demirdöküm kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Demirdöküm Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Demirdöküm kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Demirdöküm Yoğuşmalı Kombi Bakımı

Demirdöküm Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Demirdöküm yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında Demirdöküm Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Demirdöküm Kombi Su Akıtma Sorunu

Demirdöküm Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Demirdöküm Kombi Basınç Düşmesi

Demirdöküm kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Demirdöküm eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.