ECA Kombi Servisi

ECA Kombi Servisimiz

ECA kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

ECA Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. ECA kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

ECA Kombi Bakımı

ECA kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. ECA Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. ECA kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

ECA Yoğuşmalı Kombi Bakımı

ECA Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. ECA yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında ECA Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

ECA Kombi Su Akıtma Sorunu

ECA Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

ECA Kombi Basınç Düşmesi

ECA kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, ECA eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.