Regal Kombi Servisi

Regal Kombi Servisimiz

Regal kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Regal Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Regal kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

Regal Kombi Bakımı

Regal kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Regal Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Regal kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Regal Yoğuşmalı Kombi Bakımı

Regal Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Regal yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında Regal Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Regal Kombi Su Akıtma Sorunu

Regal Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Regal Kombi Basınç Düşmesi

Regal kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Regal eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.