Seg Beyaz Eşya Servisi

SEG Beyaz Eşya Servisi olarak, Kocaeli SEG Beyaz Eşya Servisi olarak uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. SEG firması, Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olarak elektronik ürünler ve Beyaz eşya modelleri ile neredeyse her evde yerini almaktadır. Evinizde veya işyerinizde bulunan SEG markalı tüm Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Kombi, Klima ve Fırın ürünlerinin servisi olarak sizlere destek olmaktayız.

Lider buzdolabı üreticilerinden SEG Buzdolabı ürünleri için servis, bakım, onarım ve yedek parça değişimi hizmetleri tarafımızdan itinayla yapılmaktadır.

SEG çamaşır makinası, SEG kurutma makinası ve SEG kurutmalı çamaşır makinalarınızın arıza bakım ve servis yedek parça değişimlerinde Ebrar Teknik Servis olarak destek vermekteyiz.

SEG markalı tüm Bulaşık Makinesi ürünlerinin servisi tarafımızdan verilmektedir. SEG bulaşık makinesi arızası, SEG bulaşık makinesi kart arızası ve yedek parça gereksinimleri tarafımızdan sorunsuzca halledilmektedir.

Fırının bakımı, düzgün çalışması ve güvenilirliği oldukça önemlidir. Fırınlar günümüzde doğal gazla veya geleneksel olarak kullandığımız tüplerle birlikte kullanılmaktadır. SEG fırın servisi sunan Teknik ekibimizin hepsi tüm teknik eğitimlerini almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.