Siemens Kombi Servisi

Siemens Kombi Servisimiz

Siemens kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Siemens Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Siemens kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

Siemens Kombi Bakımı

Siemens kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Siemens Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Siemens kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Siemens Yoğuşmalı Kombi Bakımı

Siemens Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Siemens yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında Siemens Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Siemens Kombi Su Akıtma Sorunu

Siemens Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Siemens Kombi Basınç Düşmesi

Siemens kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Siemens eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.