Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisimiz

Vaillant kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Vaillant Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Vaillant kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

Vaillant Kombi Bakımı

Vaillant kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Vaillant Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Vaillant kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Vaillant Yoğuşmalı Kombi Bakımı

Vaillant Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Vaillant yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında Vaillant Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Vaillant Kombi Su Akıtma Sorunu

Vaillant Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Vaillant Kombi Basınç Düşmesi

Vaillant kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Vaillant eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.