Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel Beyaz Eşya Servisi olarak, Kocaeli Vestel Beyaz Eşya Servisi olarak uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Vestel firması, Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olarak elektronik ürünler ve Beyaz eşya modelleri ile neredeyse her evde yerini almaktadır. Evinizde veya işyerinizde bulunan Vestel markalı tüm Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Kombi, Klima ve Fırın ürünlerinin servisi olarak sizlere destek olmaktayız.

Lider buzdolabı üreticilerinden Vestel Buzdolabı ürünleri için servis, bakım, onarım ve yedek parça değişimi hizmetleri tarafımızdan itinayla yapılmaktadır.

Vestel çamaşır makinası, Vestel kurutma makinası ve Vestel kurutmalı çamaşır makinalarınızın arıza bakım ve servis yedek parça değişimlerinde Ebrar Teknik Servis olarak destek vermekteyiz.

Vestel markalı tüm Bulaşık Makinesi ürünlerinin servisi tarafımızdan verilmektedir. Vestel bulaşık makinesi arızası, Vestel bulaşık makinesi kart arızası ve yedek parça gereksinimleri tarafımızdan sorunsuzca halledilmektedir.

Fırının bakımı, düzgün çalışması ve güvenilirliği oldukça önemlidir. Fırınlar günümüzde doğal gazla veya geleneksel olarak kullandığımız tüplerle birlikte kullanılmaktadır. Vestel fırın servisi sunan Teknik ekibimizin hepsi tüm teknik eğitimlerini almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.