Beko Kombi Servisi

Beko Kombi Servisimiz

Beko kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Beko Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Beko kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

Beko Kombi Bakımı

Beko kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Beko Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Beko kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Beko Yoğuşmalı Kombi Bakımı

Beko Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Beko yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında Beko Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Beko Kombi Su Akıtma Sorunu

Beko Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Beko Kombi Basınç Düşmesi

Beko kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Beko eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.