Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisimiz

Buderus kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Buderus Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Buderus kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

Buderus Kombi Bakımı

Buderus kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Buderus Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Buderus kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Buderus Yoğuşmalı Kombi Bakımı

Buderus Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Buderus yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında Buderus Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Buderus Kombi Su Akıtma Sorunu

Buderus Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Buderus Kombi Basınç Düşmesi

Buderus kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Buderus eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.