Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisimiz

Protherm kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Protherm Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Protherm kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

Protherm Kombi Bakımı

Protherm kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Protherm Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Protherm kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Protherm Yoğuşmalı Kombi Bakımı

Protherm Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Protherm yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında Protherm Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Protherm Kombi Su Akıtma Sorunu

Protherm Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Protherm Kombi Basınç Düşmesi

Protherm kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Protherm eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.