Seg Kombi Servisi

SEG Kombi Servisimiz

SEG kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

SEG Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. SEG kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

SEG Kombi Bakımı

SEG kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. SEG Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. SEG kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

SEG Yoğuşmalı Kombi Bakımı

SEG Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. SEG yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında SEG Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

SEG Kombi Su Akıtma Sorunu

SEG Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

SEG Kombi Basınç Düşmesi

SEG kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, SEG eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.